بسمه تعالی

انتقاد از مسئولین هیئت گازر خانی های مقیم قزوین

در اینکه انتقاد سازنده باعث پیشرفت و شناسایی نقاط ضعف و قوت یک مسئله میشود هیچ کس شکی ندارد .

بنده به عنوان یک گازرخانی که همه ی دوستان وهمشهری های عزیز که من را میشناسند میدانند که چقدر تعصب و دلسوزی نسبت به گازرخان و به طور کل الموت و الموتی های عزیز دارم و طبیعی است که نسبت به مسائل روستای عزیزم حساس باشم .

بنا بر این انتظار داریم مسئولین هیئت که در ابتدای کار هستند با دیده ی مثبت به انتقاداتی که میشود نگاه کنند.در مراسم روز ۵/3/89 که در سالن کوثر برگزار شد بنده انتقاداتی چند را به حضور مسئولین هیئت عرض میکنم:

1.    در روز پنج شنبه مورخه ی 21/1/89  که مراسمی برای انتخاب اعضای هیئت امناء گازرخانی های مقیم قزوین در مسجد باغ نشاط برگزار شد.به علت اطلاع رسانی ضعیف تعداد 30 نفر از همشهریان ما جمع شده بودند که رای گیری برای انتخاب اعضاء هیئت امنا با این تعداد کم برگزار شد و تقریبا نصف اعضا با رای ضعیفی انتخاب شدند بهتر بود در مراسم ۵/3/89 که با حضور گسترده ی همشهریان عزیز ما برگزار گردید یک بار دیگر رای گیری انجام می شد.تا  هیئت پشتوانه ای محکم تر از این داشته باشد.

٢    تعدادی از چهره های جدیدی به عنوان مسئول کمیته های مختلف در روز ۵/3/89 در سالن کوثر به حضار معرفی شدند که این دوستان را خود اعضا انتخاب کرده بودند که بهتر بود این دوستان جدید مانند اعضاء قبلی با رای حضار انتخاب شوند چه بسا استعدادهای بهتری شناسایی می شدند.که همیشه رای گیری و بها دادن به خرد جمعی جایی برای  گلا یه باقی نمیگذارد.

3.    در این مراسم که تقریبا به عنوان اولین مراسمی بود که با حضور جمع کثیری از گازرخانی های عزیز برگزار میشد بهتر بود زمانی و آیتمی در نظر گرفته می شد تا حضاری که صاحب نظر هستند نظراتشان را بیان میکردند. و پیشنهاد میکنم در مراسم بعدی حتما آیتمی با این منظور در نظر گرفته شود.

۴.با نگاهی به شرح وظایف کمیته ها از طرفی و نگاه به مسئولینی که برای این کمیته ها انتخاب شده اند از طرف دیگربه نظر میرسد برخی از این دوستان توانایی لازم برای کمیته ی مربوطه نخواهند داشت که بهتر بود این انتخابها با تامل بیشتری صورت میگرفت.

۵.    خواهشمندیم اعضائ هیئت امنا در برگزاری مراسماتی این چنینی نگاهی یکسان به همه ی همولایتی های عزیزداشته باشند طوری نباشد که مسئولین کمیته ها برای اجرای مراسم مربوط به کمیته ی خودشان حتما از دوستان و فامیلهای خودشان استفاده کنند که این موجب تفرقه و دو دستگی میشود.

امیدوارم مسئولین هیئت به این پیشنهادات و انتقادات  توجه داشته باشندتاريخ : ۱۳۸٩/۳/۸ | ٩:۱٧ ‎ق.ظ | نویسنده : میثم محمدی الموتی | نظرات ()
  • ایکس باکس | قالب بلاگ اسکای