بسم‌الله الرحمن الرحیم

به حول قوه الهی در مورخ 19 دیماه سال 1392 جلسه‌ای در مسجد المهدی خلج‌آباد شهر کرج جهت انتخاب هیأت امنا و تأسیس صندوق و همچنین نماینده رابط بین اهالی گازرخانیهای استان البرز و شورای اسلامی روستای گازرخان توسط گازرخانیهای مقیم استان البرز برگزار شد.

در این جلسه که از ساعت 13 شروع و تا ساعت 17 ادامه داشت پس از رأی‌گیری در حضور اکثریت گازرخانیهای ساکن در استان البرز که در جلسه حضور داشتند نفرات ذیل به عنوان هیأت امنا انتخاب شدند که از بین اعضای هیأت امنا 3 نفر به عنوان مسئولین صندوق و یک نفر به عنوان نماینده رابط پس از رأی‌گیری انتخاب گردیدند.

اسامی هیأت امنا، آقایان: ا- محمد کیاالیاسی 2- حاج مرتضی یعقوبی 3- ابوالحسن مقیمی 4- جهانپور ملکی 5- کوروش بابایی 6- نجم‌الدین یعقوبی 7- حاج صحت‌اله مقیمی8- حاج بشیر مقیمی 9- حاج عارف رستمی 10- فیروز منصوری 11- روح‌اله منصوری.

اعضای علی‌البدل، آقایان: 1- جمال جمالی 2- مقیم عسگری.

مقرر شد که در بین منتخبین 3 نفر به عنوان مسئولین صندوق و یک نفر به عنوان نماینده شورا انتخاب شوند که پس از رأی‌گیری نفرات ذیل انتخاب شدند.

مسئولین صندوق آقایان: 1- نجم‌الدین یعقوبی 2- روح‌اله منصوری 3- فیروز منصوری.

نماینده رابط شورا، آقای حاج مرتضی یعقوبی

امضاء کنندگان ذیل صحت و سقم این نوشته که به عنوان صورتجلسه است را تایید نمودند:تاريخ : ۱۳٩٢/۱٠/٢٤ | ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ | نویسنده : میثم محمدی الموتی | نظرات ()
  • ایکس باکس | قالب بلاگ اسکای