نشست هم اندیشی گازرخانی های مقیم قزوین  و کرج و تهران با اعضاء شورای اسلامی روستای گازرخان برگزار  شد.

این نشست صمیمی با حضور اعضاء هیئت امناء هیئت منتظران گازرخانی های مقیم قزوین و هیئت متوسلین 14 معصوم(علیهم السلام) گازرخانی های مقیم تهران و عده ای از هم ولایتی های عزیز ساکن کرج و اعضاء شورای اسلامی  و دهیار روستای گازرخان و عده ای از اعضاء اتاق فکر هیئت منتظران در هتل فرهنگیان قزوین واقع در خیابان فردوسی  با دستور جلسه؛راههای گسترش تعامل شورا با مهاجرین و تسریع در رشد و توسعه گازرخان برگزار گردید.

در این نشست آقای محرم ملایی مسئول هیئت گازرخانی های مقیم قزوین که میزبان این نشست بودند ضمن خیر مقدم به حضار دیدگاهها و دغدغه های گازرخانی های مقیم قزوین را بیان نمودند و آقای بهروز صفری نیز به نمایندگی از گازرخانی های مقیم تهران مطالبی را ایراد فرمودند. در ادامه نیز جمعی از همولایتی ها در خصوص مشکلات و راههای برون رفت از ان بیان فرمودند.

دو تن از اعضا شورای اسلامی روستای گازرخان نیز ضمن ارائه گزارش کار و بیلانی از عملکردشان نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

گزارش تصویر ی از این نشست متعاقبا درج می گردد. تاريخ : ۱۳٩٢/٩/٢۸ | ۱۱:٢۸ ‎ب.ظ | نویسنده : میثم محمدی الموتی | نظرات ()

چند وقتیست که شبکه های متعدد ملی و محلی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خبر از یک موفقیت بزرگ از فرزندان الموت عزیز منتشر می نمایند.خبر این است:

مهندس سعید محمدی الموتی و ساجد محمدی الموتی از نخبگان و مخترعین جوان و با استعداد الموت(گازرخان) با هوش و نبوغی استثنایی اقدام به ساخت هواپیماهای بدون سرنشین به ویژه وسایل هوایی عمود پرواز(rotor craft)،با کاربرد تصویربرداری هوایی در  زمینه های مختلف از جمله سینما ، فیلم و سریال تلویزیونی ، تیزرهای تبلیغاتی ، صنایع سنگین (نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ها و معادن) ، صنعت گردشگری ، پروژه های عمرانی ، میراث فرهنگی و بناهای تاریخی ، خبری ، ورزشی و نقشه برداری  ...نمودند.

نخبگان و مخترعین جوان الموت

مهندس سعید محمدی الموتی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و مهندس ساجد محمدی الموتی دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه تهران صبح جمعه با حضور در شبکه استانی قزوین در مورد اختراع مشترک خود توضیح دادند. 

گفتگوی این دو جوان نخبه  در صدا و سیمای مرکز قزوین را می توانید در لینک زیر مشاهده و دانلود نمائید

حضور تیم پروازی فیلمبرداری و تصویربرداری هوایی آموت در برنامه زنده صبح قزوین در شبکه قزوین

این جوانان نخبه با تاسیس و ثبت شرکت آموت اقدام به تولید انبوه و فروش این نوع از هواپیماهای بدون سرنشین  نموده اند، نام شرکت آموت برگرفته از الموت می باشد که از دو کلمه "آله" به معنی آشیانه و "آموت" به معنی عقاب می باشد که این دو نخبه عزیز ما و ازفرزندان برومند این سرزمین "روستای گازرخان" با عرق و علاقه به سرزمین مادری،با تکیه بر دانش بومی توانسته اند این صنعت نوین را در ایران اجرا و تجاری سازی کنند.

لینک شـــــــــــــرکت آمــــــــــــــوت

در زیر گزیده های از فایلهای ویدوئی که شبکه های مختلف صدا و سیما اقدام به پوشش خبری این اختراع عزیزانمان نمودند جهت مشاهده و دانلود تقدیم می گردد.

 خبر شبکه چهار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از شرکت فیلمبرداری و تصویربرداری هوایی آموت

 

فیلمبرداری هوایی از تاسوعا و عاشورا حسینی سال 92 قزوین به سفارش سازمان تبلیغات

بازدید دکتر احمدی معاونت پژوهش و فناوری وزیر علوم تحقیقات و فناوری و دکتر رجب پور رئیس پارک علم فناوری استان قزوین از شرکت آموت در همایش برند شرکت های دانش بنیان

فیلمبرداری و تصویربرداری هوایی از همایش برند در قزوین

ضمن تبریک این موفقیت به این دو جوان نخبه گازرخانی و خانواده محترمشان،که با ذوق و نبوغ فردی و با تلاشی مضاعف و با دستانی خالی اما سرشار از انگیزه و بدون هیچگونه کمک و مساعدت دولتی به این مهم دست یافتند، این موفقیت بزرگ را خدمت همه الموتی های عزیز تبریک عرض نموده و برای سلامتی و پیشبرد اهداف بلند این عزیزان دعا نموده و با غرورو و افتخاری که این عزیزان نصیب ما نمودند با اقتدار از جا برخاسته و کلاه از سر بر می داریم و به سرافرازی الموت عزیز ادای احترام می کنیم.

 تاريخ : ۱۳٩٢/٩/۱٦ | ٢:۱٤ ‎ب.ظ | نویسنده : میثم محمدی الموتی | نظرات ()

 تاريخ : ۱۳٩٢/٩/٤ | ۱٢:٢٠ ‎ق.ظ | نویسنده : میثم محمدی الموتی | نظرات ()
  • ایکس باکس | قالب بلاگ اسکای